Škrabadlo pre mačky 155 cm svetlosivé

Neohodnotené
Značka: FEANDREA

Strom pre mačky, škrabadlo a preliezačka s výškou 155 cm ponúka zábavu pre mačky, ktoré rady šplhajú do vysokých priestorov a pozorujú dom.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: SGM-PCT192W01
€63
Škrabadlo pre mačky 155 cm svetlosivé
Neohodnotené
Značka: FEANDREA
strom pro kočky
Novinka

Strom pre mačky má dve luxusné horné odpočívadlá a dve priestranné mačacie jaskyne, ktoré poskytujú niekoľko pohodlných miest na odpočinok a pozorovanie - ideálne pre domácnosti s viacerými mačkami.

Veža pre mačky je navrhnutá na viacerých úrovniach a umožňuje mačkám ľahko liezť a skúmať vertikálny priestor, čím uspokojuje ich prirodzené inštinkty a potreby aktivity.

Vďaka univerzálnym skrutkám a jednoduchej konštrukcii môže tento domček pre mačky rýchlo zmontovať jedna osoba pomocou priloženého imbusového kľúča.

Dve závesné bambuľky so zvončekmi povzbudzujú vašich malých lovcov, aby sa naťahovali, hádzali a hojdali, a poskytujú tak nekonečnú zábavu. Okrem toho sú súčasťou balenia 2 náhradné pom-pomy bez zvončekov ako tichá možnosť.

Táto veža na hranie pre mačky je vyrobená s robustnou konštrukciou, ktorá odolá skúške časom a umožní až 4 mačkám (každá s hmotnosťou do 7 kg) liezť a hrať sa bez strachu. Súčasťou balenia je súprava proti prevráteniu, ktorá vytvorí bezpečný domov pre vaše mačky a rodinu

Špecifikácie:

Farba: svetlosivá
Materiál: drevotrieska, plyš, sisal
Rozmery: 49 x 40 x 155 cm (d x š x v)
Hmotnosť: 14,1 kg
Max. Celková statická nosnosť 78 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Stromy a škrabadlá
Záruka: 24 mesiacov
FARBA: sivá
ŠÍRKA: 49 cm
VÝŠKA: 155 cm
HĽBKA: 40 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: