Barová stolička EKHO 76 cm hnedá 2 ks

Neohodnotené
Značka: VASAGLE

Súprava barových stoličiek z kolekcie EKHO na pohodlné a elegantné sedenie pri bare

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Kód: SGM-LBC090K01
€100
Barová stolička EKHO 76 cm hnedá 2 ks
Neohodnotené
Značka: VASAGLE
barová stolička EKHO 2 ks
Novinka

Barové stoličky z našej kolekcie VASAGLE EKHO - nábytkovej línie, ktorá kombinuje syntetickú kožu s bohatou štruktúrou a rafinovaným prešívaním. Je hmatateľnou poctou remeselnej zručnosti a pomáha vytvoriť domov, ktorý hovorí o štýle.

Prejdite rukou po hladkom čalúnení a potom sa uvelebte v podpornom luxuse 8 cm hrubej tvarovanej peny 58D. Tieto barové stoličky poskytujú pohodlné sedenie, ktoré vydrží a odolá skúške času.

Táto súprava 2 barových stoličiek s jedinečnými stupňovitými opierkami nôh je dokonalou zmenou hry. Bez námahy sa prispôsobia priateľom všetkých výšok a ponúkajú bezkonkurenčnú kombináciu pohodlia a všestrannosti.

Vďaka stupňovitým kovovým nohám tvoriacim pevnú základňu, doplnenú otočnými vyrovnávacími nožičkami, tieto kuchynské stoličky ponúkajú nielen neochvejnú stabilitu na nerovnom povrchu, ale sľubujú aj kontakt bez poškriabania.

Príležitostné rozliatie tekutiny? Žiadne obavy! Poťah zo syntetickej kože odolný voči vode sa dá v okamihu utrieť. Matné oceľové nohy odolávajú poškriabaniu a zachovávajú si svoj sofistikovaný vzhľad aj pri každodennom používaní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Barové stoličky a kreslá
Záruka: 24 mesiacov
FARBA: hnedá
ŠÍRKA: 51,6 cm
VÝŠKA: 76 cm
HĽBKA: 51,6 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: