Detský šatník MIRUM 05 bielo-sivý

Neohodnotené
Značka: KONSIMO

Šatníková skriňa od MIRUM - detský nábytok, ktorý prebúdza detskú fantáziu.

Dostupnosť 3-8 týždňov
Kód: KSM-1073305151
€395 –13 % €342
Detský šatník MIRUM 05 bielo-sivý
Neohodnotené
Značka: KONSIMO
dětská skříň mirum 05 šedá
€395 –13 %

Deti sa najlepšie cítia vo farebnom a jemnom prostredí. V takýchto podmienkach sa chcú učiť, hrať a relaxovať. Nábytok ako domčeky pre bábiky z kolekcie MIRUM vytvorí v detskej izbe takýto rozprávkový svet. 

Šatníková skriňa so strieškou vyzerá skvele samostatne a v kombinácii s ďalším detským nábytkom MRIUM vytvára čarovný domov na ulici. Jedinečné okenné kľučky podnecujú detskú predstavivosť. Sú potiahnuté mäkkým a bezpečným materiálom a sú mimoriadne príjemné na dotyk a pohodlné. Okná sa dajú osvetliť zvnútra, čím sa dosiahne úžasný efekt! 

Táto netradičná detská skriňa sa stane nielen funkčným kusom nábytku, ale aj nádhernou dekoráciou predškolskej a študentskej izby.

Nábytok je certifikovaný podľa smerníc REACH - suroviny najvyššej kvality, úplne zdravotne neškodné.
Tieto certifikáty potvrdzujú, že surovina (nábytková doska) použitá na výrobu spĺňa bezpečnostné požiadavky a prísne požiadavky na emisie formaldehydu podľa smerníc REACH.

Rozmery:

Šírka: 57
Výška: 172,3
Hĺbka: 45

Šatníková skriňa so strieškou navrhnutá najlepšími odborníkmi spoločnosti Konsimo spĺňa všetky potreby dieťaťa. Predovšetkým je mimoriadne pohodlná a bezpečná. Je vyrobená z veľmi odolnej dosky - hranol na streche vydrží zaťaženie až 120 kg! Aj keď dieťa na nábytok stúpi, konštrukcia sa nijako nepoškodí. 

Do šatníkovej skrine so strieškou z kolekcie MIRUM sa zmestí všetko detské oblečenie. Okrem iného je vybavený držiakom na závesy. Bezpečnosť, špičková kvalita a odolnosť detského nábytku MIRUM idú ruka v ruke s jeho atraktívnou cenou.

Dodatočné parametre

Kategória: Šatníkové skrine
Záruka: 24 mesiacov
FARBA: biela, sivá
ŠÍRKA: 57 cm
VÝŠKA: 172 cm
HĽBKA: 45 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: