Doprava/platba/dodanie

Doprava/Platba/Dodanie

 

Doprava tovaru:

Dopravu zabezpečujeme vlastnú alebo Rhenus, pri menších zásielkach využívame spoločnosti DPP.

Spôsob a cena dopravy je určená na základe rozmerov a hmotnosti celej objednávky.
Informácie o cene za dopravu zistíte v nákupnom košíku počas objednávky.

 

 

U veľkoobjemového tovaru je možný príplatok, ten nájdete vždy v detaile produktu

 

Platba:

Prevodom na účet ................ 0,- €

Dobierka...............................5,- €

 

 

Doprava čalúněného tovaru:

* Vynášku si zákazník zaisťuje sám, prípadne u väčších zásielok alebo zásielok, ktoré budú rozvážané našim vozidlom, možno doobjednať asistenciu vodiča sedačky sa skladajú často z viacerých kusov.

* Vodič jazdí štandardně sám, prípadná pomoc s tovarom je na dohodě s vodičom.

Doplnkové služby:

 

* Asistencia výnosu sedacích súprav. Túto asistenciu možno priobjednať ku každej sedačke, alebo pohovke a rozumie sa ňou asistencia 1 osoby (vodiča) pri výnose sedačky do poschodia. K tejto asistencii je potreba z Vašej strany vždy aspoň jedna ďalšia osoba, ktorej bude vodič asistovať.

* Rozbalenie sedačky, následné zloženie + odvoz obalového materiálu, ktorý zahŕňa: igelit, papier, kartón, molitan atď.: 15,- € (túto službu možno dokúpiť len v prípade asistencie výnosu sedačky, alebo v prípade že sedačka bude po vyložení z auta pripravená k rozbaleniu do 10 minút v mieste inštalácie. Bohužiaľ náš pracovník nemôže dlhšie čakať, kým napríklad vynesiete sedačku do 8 poschodia)

 

 

Zálohy:

* Zálohy vyberáme len při tovare prevyšujúcom sumu 500 € a na všetky sedacie súpravy a pohovky, aj další čalúněné tovary.

* Táto záloha činí 30% z ceny tovaru. (príde vám emailom po objednaní tovaru). Pri doplatku tovar zaplatíte o týchto 30% menej. Účtovný doklad, ktorý od nás dostanete, Vám slúži aj ako doklad o rezervách tovaru.

* V prípadě platby prevodom na účet je automaticky vystavená táto faktura na celú sumu.

 

Sprievodca pred dodaním sedačiek, alebo objemnejšieho tovaru:

* V okamihu, keď je tovar naskladnený, Vás budú naši pracovníci kontaktovať telefonicky, emailom pre dojednanie dátumu a približnej hodiny dodania tovaru.

* Vždy majte zaistené 2 osoby pre výnos tovaru do poschodia, ale aj pre odnos tovara do domu. (Asistencia vodiča či prípadne 2 osôb je možná za príplatok a musí byť dohodnutá vopred!)

* V prípade, že sa tovar dodáva napríklad do panelového domu, majte zaistený dostatok miesta (cca 8m na dĺžku) pre zaparkovanie vozidla pred domom - (v opačnom prípade majte pri sebe 2 osoby na premiestnenie tovaru od nákladného auta do domu).

* V prípade platby na dobierku, majte pripravenú hotovosť. Platobnou kartou nemožno u vodiča platiť.

* Ak máte objednanú službu asistencie výnosu: znamená to asistencia vodiča, ktorý Vám tovar doručil tj. 1 osoba pri výnose zakúpeného tovaru. VŽDY je potreba minimálne jednej ďalšej osoby z Vašej strany, ktorá vodičovi s výnosom dopomôže.

 

Vysvetlivky poschodí: