Ponúkame

Ponúkame :

Vážení zákazníci, nábytok, sedačky a ďalšie doplnky dovážame priamo od výrobcov zo zahraničia, preto môžeme ponúknuť veľmi zaujímavé ceny pre konečného zákazníka bez ďalších sprostredkovateľov. Sedačky, sedacie súpravy a pohovky pre ich širokú paletu látok, farieb a kože sú v drvivom prípade na objednávku. Taktiež je to u niekoľkofarebného nábytku, kde si zákazník môže vybrať z mnohých vzorov a typov. Doba dodania je spravidla 2-7 týždňov, záleží na konkrétnom tovare. Tovar rozvážame našou vlastnou prepravou pre úplnú bezpečnosť pri prevoze, alebo špedičnou spoločnosťou DPD, PPL, Rhenus alebo Geis (v prípade paletovej prepravy).

V prípade potreby výnosu ťažšieho nábytku do poschodia, majte prosím k sebe vždy najlepšie jednu ďalšiu osobu, prípadne možno priobjednať aj pomoc s výnosom od nášho vodiča. Informácie o výnose nájdete v info o doprave a platbe. Naša činnosť je už niekoľko rokov tiež smerovaná na predaj Audio / Video nábytku, televíznych stien, prezentačných stojanov, držiakov na TV a ďalších doplnkov pre moderné bývanie. Medzi našich zákazníkov patria firmy, štátne organizácie a súkromné osoby.

 

Veríme, že nákupom u nás obdržíte nielen krásny a moderný tovar, ale budete maximálne spokojní aj s celým priebehom, až po dodanie Vašej objednávky.

Quality Shop s.r.o.