» Vzorkovník LTP

Výber poťahových látok a ekokože:

 

I. Skupina:

Alova

 

II. Skupina:

Lana

Nubuk

 

 

Nubuk: Ide o jemne brúsený semiš, ktorý vyniká svojou ľahkou údržbou a dlhou životnosťou. Tento poťahový materiál zanecháva na povrchu efektné stopy podľa toho, akým smerom sa položí krátky vlas. ZLOŽENIE: 90% Polyester, 10% Bavlna

Sawana

 

Sawana:100% polyester, náročné použitie v domácnosti a verejných priestoroch, otěruodolnost je 63.500 cyklov Martindale. Vyniká svojou pevnosťou a dobre drží tvar.

Soro

 

III. Skupina

 

Berlin: Látka tkaná, 40% akryl, 60% polyester

Berlin

 

 

Doti: žinilkový materiál, mäkký na dotyk

Doti

 

Elefant: Poťahová látka imitujúce brúsenú kožu - brúsená tkanina s jemným vlasom, z rubu podlepená plátnom. Zloženie 100% polyester, dobrá údržba.

Elefant

 

Inari: Režná, kvalitná poťahová látka, vyniká svojou pevnosťou a perfektne drží tvar, stredne vysoká odolnosť, ľahko sa čistí.

Inari

Jasmine

 

 

 

Ontario: jemná látka, 100% Polypropylén, odolnosť 100 000 Martindale

Ontario

Lima

Patterns

 

 

 

 

Soft: Moderný poťahový materiál podobný koži, ktorý neobsahuje živočíšne materiály. Vyniká veľmi jednoduchou údržbou, vysokou odolnosťou na zmenu farieb a veľmi príjemným vzhľadom. Jedná sa o 12% polyester a 88% PVC. Otěruodolnost je 120.000 cyklov Martindale.

Soft

Toni

Toro

Vintage

 

 

 

 

IV. Skupina:

 

 

Dora

Etna

 

 

Kongo: Moderný poťahový materiál podobný koži, ktorý neobsahuje živočíšne materiály. Vyniká veľmi jednoduchou údržbou, vysokou odolnosťou na zmenu farieb a veľmi príjemným vzhľadom. Jedná sa o 12% polyester a 88% PVC. Otěruodolnost je 120.000 cyklov Martindale.

Kongo

Monet

Nesna

Orinoco

 

 

 

Portland: jemná tkaná látka, 100% polyester, odolnosť 93 000 Martindale

Portland

 

 

 

YzU1NjRhO