» Súhrn doplnkových služieb
  • Asistencia výnosu sedacích súprav. Túto asistenciu je možné priobjednať ku každej sedačke alebo pohovke a rozumie sa ňou asistencia 1 osoby (vodiča) pri výnose sedačky do poschodia. K tejto asistencií je potreba z Vašej strany vždy aspoň jedna ďalšia osoba, ktorá vodičovi dopomôže sedačku vyniesť. Za túto službu je spravidla účtovaná čiastka 3,- Euro / poschodie (pokiaľ nie je uvedené inak) za kus nábytku (sedačky sa v mnohých prípadoch skladajú z viacerých kusov)
  • Kompletný výnos sedacích súprav a pohoviek. Túto službu je možné objednať v prípade, že nemáte k dispozícií nikoho, kto by pomohol vodičovi s výnosom sedačky. Cena za kompletný výnos sedačky bez Vašej asistencie sa pohybuje od 60,- Euro podľa počtu poschodí a kusov sedačky (sedačka je mnohokrát rozdelená do niekoľkých kusov - vo väčšine prípadov od 2 do 4 kusov). Tento výnos Vám vykonajú naši 2 pracovníci, ktorí už v cene sedačku vynesú, rozbalia, skontrolujú, nainštalujú a zlikvidujú obalový materiál. Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle +420 607400005
  • Rozbalenie sedačky, následné zloženie, + odvoz obalového materiálu, ktorý zahŕňa: igelit, papier, kartón, molitan atď.: 15,- Euro (túto službu možno dokúpiť len v prípade asistencie výnosu sedačky, alebo v prípade, že sedačka bude po vyložení z auta pripravená k rozbaleniu do 10 minút v mieste inštalácie. Bohužiaľ náš pracovník nemôže dlhšie čakať, kým napríklad vynesiete sedačku do 8 poschodia)
  • Kupujete u nás nový nábytok a ten starý nemáte kam odviezť? Ponúkame Vám službu odvoz a likvidáciu starého nábytku, ako sú: sedacie súpravy, kreslá, skrine, komody, atď. Cena za odvoz záleží na veľkosti a počtu nábytku. Pre viac informácií nás kontaktujte. (Ide o odvoz kusového nábytku, nie sťahovanie celého bytu)
  • Odvezieme z A do B Vašu starú sedačku alebo iný nábytok, ktorý ste napríklad predali na internete a nemá Vám ho kto odviezť za bezkonkurenčnú cenu. Platí pre celú SR (Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle +420 607400005)
NTc0ZTk