» Doprava a platba
Doprava/Platba/Dodanie

Doprava :

Dopravu zabezpečujeme vlastnú, pri menších zásielkach využívame spoločnosti DPP

 

ZADARMO - vždy označené u konkrétneho produktu

Komfortné doručenie ................... 10,- € pri objednávke do 100 €

Komfortné doručenie ................... 15,- € pri objednávke od 101-1200 €

Komfortné doručenie ..................... 0,- € pri objednávke nad 1200 €

 

U veľkoobjemového tovaru je možný príplatok, ten nájdete vždy v detaile produktu

 

Platba:

Prevodom na účet ................ 0,- €

Dobierka...............................5,- €

 

Doprava sedacích súprav (farebná mapa je platná len pre sedacie súpravy, pre ostatný tovar platí cenník viď. vyššie)

Bezpečná doprava je zaistená našimi vozidlami a cena dopravy je rozdelená farebne podľa krajov

Zelená - ZADARMO

Červená: 19,90,- €

Mapa

Doprava zadarmo:

* Doprava zadarmo, je po prvé uzamknuté dvere a nevzťahuje sa na vynášku tovaru do poschodia. Vynášku si zákazník zaisťuje sám, prípadne u väčších zásielok alebo zásielok, ktoré budú rozvážané našim vozidlom, možno doobjednať asistenciu vodiča (3,- € kus / poschodie - ak nie je uvedené inak) pozn .: sedačky sa skladajú často z viacerých kusov.

* Vždy je potreba asistencie zákazníka, vodič jazdí sám, prípadne po dohode je možné priobjednať ďalšiu osobu.

Doplnkové služby:

* Rozbalenie sedačky, následné zloženie + odvoz obalového materiálu, ktorý zahŕňa: igelit, papier, kartón, molitan atď.: 15,- € (túto službu možno dokúpiť len v prípade asistencie výnosu sedačky, alebo v prípade že sedačka bude po vyložení z auta pripravená k rozbaleniu do 10 minút v mieste inštalácie. Bohužiaľ náš pracovník nemôže dlhšie čakať, kým napríklad vynesiete sedačku do 8 poschodia)

* Asistencia výnosu sedacích súprav. Túto asistenciu možno priobjednať ku každej sedačke, alebo pohovke a rozumie sa ňou asistencia 1 osoby (vodiča) pri výnose sedačky do poschodia. K tejto asistencii je potreba z Vašej strany vždy aspoň jedna ďalšia osoba, ktorá vodičovi dopomôže sedačku vyniesť. Za túto službu je spravidla účtovaná čiastka 3,- Euro / poschodie (pokiaľ nie je uvedené inak) za kus nábytku (sedačky sa v mnohých prípadoch skladajú z viacerých kusov)

 

* Kompletný výnos sedacích súprav a pohoviek. Túto službu je možné objednať v prípade že nemáte k dispozícii nikoho, kto by pomohol vodičovi s výnosom sedačky. Služba je drahšia z dôvodu, že musí byť zaplatená jedna ďalšia osoba minimálne na pol dňa. Cena za kompletný výnos sedačky bez Vašej asistencie sa pohybuje od 60,- €.

* Odvezieme z A do B Vašu starú sedačku, alebo iný nábytok, ktorý ste napríklad predali na internete a nemá Vám ho kto odviezť. Platí pre celú SR . (Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle +420 602 228 229)

* Kupujete u nás nový nábytok a ten starý nemáte kam odviezť? Ponúkame Vám službu odvoz a likvidáciu starého nábytku ako sú: sedacie súpravy, kreslá, skrine, komody, atď. Cena za odvoz záleží na veľkosti a počtu nábytku. Platí pre celú SR. Pre viac informácií nás kontaktujte. (Ide o odvoz kusového nábytku, nie sťahovanie celého bytu)

 

Zálohy:

* Zálohy vyberáme len při tovare prevyšujúcom sumu 500 € a na všetky sedacie súpravy a pohovky. Táto záloha činí 30% z ceny tovaru. (príde vám emailom po objednaní tovaru). Pri doplatku tovar zaplatíte o týchto 30% menej. Účtovný doklad, ktorý od nás dostanete, Vám slúži aj ako doklad o rezervách tovaru.

 

Sprievodca pred dodaním sedačiek, alebo objemnejšieho tovaru:

* V okamihu, keď je tovar naskladnený, Vás budú naši pracovníci kontaktovať telefonicky, emailom pre dojednanie dátumu a približnej hodiny dodania tovaru.

* Vždy majte zaistené 2 osoby pre výnos tovaru do poschodia, prípadne ďalej než za 1 uzamknuté dvere. (Asistencia vodiča či prípadne 2 osôb je možná za príplatok a musí byť dohodnutá vopred!)

* V prípade, že sa tovar dodáva napríklad do panelového domu, majte zaistený dostatok miesta (cca 8m na dĺžku) pre zaparkovanie vozidla pred domom - (v opačnom prípade majte pri sebe 2 osoby na premiestnenie tovaru od nákladného auta do domu).

* V prípade platby na dobierku, majte pripravenú hotovosť. Platobnou kartou nemožno u vodiča platiť.

* Ak máte objednanú službu asistencie výnosu: znamená to asistencia vodiča, ktorý Vám tovar doručil tj. 1 osoba pri výnose zakúpeného tovaru. VŽDY je potreba minimálne jednej ďalšej osoby z Vašej strany, ktorá vodičovi s výnosom dopomôže.

* Možno objednať tiež kompletný výnos sedačky bez Vašej asistencie. Tu sa cena pohybuje od 60,- € (podľa počtu poschodí)

Vysvetlivky poschodí :

Popis pater při výnosu

 

 

 

MmY0NDgxOG